Asil Türk Milletinin Evladı

Asil Türk Milletinin evladı,

Sen ki; İslam’ın sancaktarlığını yapmış, 3 kıtaya hükmetmiş, Allah davası için önce ülkem ve milletim diyerek dünyanın dört bir yanında nam salmış bir milletin evladısın. Senin ataların hiçbir zaman benlik davasına düşmemiş, 3 Hilalli sancağı 3 kıtada şerefle, şanla dalgalandırmıştır.

Şimdi sıra sende;

Bir tarafta onbinlerce vatan evladının şehadetinin sorumlusu olan, eli kanlı terör örgütü PKK’nın elebaşlarını hapisten çıkarmaya ve meclise sokmaya çalışanlar, diğer tarafta hedef Kızılelma diyen, vatan için can vermek şerefimizdir diyen 3 Hilalli sancağın taşıyıcıları Türk milliyetçileri..

Bir tarafta 15 Temmuz ihaneti ile vatandaşlarımızı şehit etmiş, haçlı zihniyeti ile devletimizi yok etmek isteyen hain eli kanlı terör örgütü FETÖ’nün desteklediği işbirlikçiler, diğer tarafta demokrasimize, milletimize, devletimize sahip çıkan, tankın önünde vücudunu siper eden 3 Hilalli sancağın taşıyıcıları Türk milliyetçileri…

Düşün bir defa, memleketin dört bir yanı kuşatıldığında Mustafa Kemal Atatürk diye bir lider olmasaydı ne olurdu? Hayali bile kötü değil mi?

Bir kez daha düşün ya önce ülkem ve milletim diyen Devlet Bahçeli olmasaydı…

Malazgirt’te, İstanbul’da, Yemen’de, Kut’ul Amare’de, Çanakkale’de vatan için can veren şerefli milletin torunları olarak bugün görev de, nöbet de sende…

Sonradan pişman olmamak için, atalarına layık olmak için, Vatan için, Millet için, teröristlere dur demek için oyunu 3 Hilalli Sancağın taşıyıcılarına, Türk Milliyetçilerine, Milliyetçi Hareket Partisi’ne vereceğine inanıyorum.

Çünkü sen o asil kanı taşıyorsun…

 

23.06.2018